Parapety PCV

W naszej ofercie znajdą Państwo parapety do zastosowań wewnętrznych wykonane z wysokiej jakości PCV oklejanego laminatami CPL. Szlachetna jakość wykonania i trwałość materiału sprawiają, iż parapety doskonale harmonizują estetycznie z tradycyjnymi a także z modernistycznymi materiałami wykończenia wnętrz.

Gładka i jednolita powierzchnia pozwala na łatwe utrzymanie czystości – charakteryzują się wysoką odpornością na wilgoć, zaplamienie, chemikalia, inwazyjne środki czystości, zarysowania i odkształcenia pod wpływem temperatury.

Ich komorowy przekrój zapewnia odpowiednie usztywnienie konstrukcji. Należyte i dodatkowe zabezpieczenie ładunku podczas transportu gwarantuje dostarczenie parapetów w stanie produkcyjnym.

Parapety dostępne w szerokościach: 150, 200, 250, 300, 350, 400 mm oraz długości 6 mb.
Proponowane kolory: biały i „marmurek”. złoty dąb, orzech, dąb, bagienny.

Parapety PCV to niezbędny element podkreślający wystrój wnętrza oraz jego charakter. Podwyższają walory estetyczne każdego okna. Parapety PCV naszej firmy, posiadają niezbędne atesty i aprobaty techniczne. Atutem jest również gwarancja stabilnej ceny, krótki okres realizacji zamówień.

 

parapet_marmurek
marmurek
parapet_bialy
biały

Parapety stalowe,aluminiowe:

 

Pozostałe kolory: